AKTUALNOŚCI
dodano 18-02-2020
Rekrutacja na specjalizację Grafika komputerowa i fotografia
Jak się przygotować na rozmowę? Jakie zadanie rekrutacyjne? Kiedy i gdzie?

Drodzy studenci,

Poniżej zamieszczam kilka informacji dotyczących specjalizacji „grafika komputerowa i fotografia”. Jeżeli jesteście zainteresowani rozwojem właśnie w tym kierunku, zapraszam do zapoznania się z poniższą informacją.

Jak się przygotować na rozmowę?
 
Przede wszystkim przygotujcie swoje portfolio – graficzne, fotograficzne. Mogą to być zdjęcia, rysunki, grafiki powstałem w programach komputerowych itp. Należy pamiętać, aby przynieść ze sobą sprzęt potrzebny do zaprezentowania swoich prac np. komputer ze specjalnym programem graficznym (jeżeli jest potrzebny).
Dodatkowo zastanówcie się dlaczego chcecie wziąć udział właśnie w tej specjalizacji. Nie chodzi o wyrecytowanie formułek, ale prawdziwe motywacje. Chcemy przedstawić wizję specjalizacji i wspólnie zdecydować, czy będzie ona miała realne przełożenie na rozwój każdego z zainteresowanych.
 
Jest zadanie rekrutacyjne. Jakie?
 
Każdy przychodzący na rozmowę kwalifikacyjną musi przygotować swoje CV w atrakcyjnej graficznej formie. Podczas prezentacji można opowiedzieć o pomyśle na kompozycję, uargumentować układ itp.
 
Kiedy i gdzie?
 
Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami na specjalizację grafika komputerowa i fotografia odbędzie się w środę 26.02 w Sali 118 o godzinie 18:30. Do sali wchodzimy pojedynczo. Rozmowa z każdą z osób zajmie ok. 10-15 minut.
 
Z wyrazami szacunku
 
dr Mateusz Kot