AKTUALNOŚCI
dodano 06-10-2017
25-lecie studiów dziennikarskich na Wydziale Teologicznym UKSW
Serdecznie zapraszamy w dniu 25 października br. na specjalną konferencję naukową organizowaną z okazji 25-lecia istnienia studiów dziennikarskich na tym Wydziale. Jednodniowe obrady odbywać się będą na terenie warszawskiego kampusu UKSW przy ul. Dewajtis 5.

Szanowni Państwo,

 

W imieniu dyrekcji, wszystkich pracowników i studentów Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie serdecznie zapraszamy w dniu 25 października br. na specjalną konferencję naukową organizowaną z okazji 25-lecia istnienia studiów dziennikarskich  na tym Wydziale. Jednodniowe obrady odbywać się będą na terenie warszawskiego kampusu UKSW przy ul. Dewajtis 5.

 

Jubileuszowa konferencja będzie okazją do analizy znaczenia teologii środków społecznego przekazu w kontekście nauk medioznawczych. Gościem nadzwyczajnym jubileuszowego spotkania będzie doktor honoris causa UKSW o. Federico Lombardi – wieloletni współpracownik trzech Papieży, obecnie prezes Fundacji Watykańskiej Joseph Ratzinger – Benedykt XVI.  Szczegółowy program w załączeniu. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności - najlepiej do 15 października br. na adres: m.laskowska@uksw.edu.pl

 

Z wyrazami szacunku,

dr Małgorzata Laskowska

Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa

Wydział Teologiczny UKSW

 

 

Załącznik: program konferencji